Er blijft veel gebeuren op het gebied van Data & Privacy. Jurisprudentie uit Luxemburg en Straatsburg en van nationale rechters, maar ook de toezichthouders zitten niet stil. Jan Baas, advocaat-partner bij La Gro, behandelt in dit webinar de highlights van de afgelopen drie maanden. Aan de orde komen in ieder geval twee uitspraken van het EHRM (Ferrieri en Bonassisa/ Italië en Ortega Ortega/ Spanje), de arresten van het Hof van Justitie in Russmedia en Intelligo Media, de adviezen van de Autoriteit Persoonsgegevens aan de Belastingdienst, enige recente boetebesluiten van de Autoriteit Persoonsgegevens en de laatste stand van zaken rond de Digital Omnibus.
Krijg antwoord op al je vragen over deze actualiteiten en doe dinsdag 21 april van 11.00-12.00 uur mee met deze gratis online kennissessie inclusief Q&A.
Sign up for free using the form below. Don't want to miss anything in the privacy field? Then also sign up for our newsletter using the field in the form.

Jan Baas
Privacy and AVG lawyer at La Gro Advocaten