Rijksoverheid helpt financieel kwetsbaren met laptops
Veel mensen in ons land kunnen hun overheidszaken niet goed online regelen. Simpelweg omdat ze geen geschikt apparaat hebben. Daarom worden duizenden afgeschreven digitale apparaten van het Rijk opgeknapt en beschikbaar gesteld aan mensen in een financieel kwetsbare situatie.
Digitale Overheid 28 april 2025
Initiatief
Dit is een initiatief van het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (BZK). De coördinatie ligt bij de stichting Allemaal Digitaal. Meer informatie over het project en de uitgifte vind je op www.allemaal-digitaal.nl(link naar andere website).
Digitale inclusie
Iedereen moet mee kunnen doen in het digitale tijdperk. De overheid werkt daarom samen met publieke, private en maatschappelijke partners aan het vergroten van digitale inclusie. Wil je hier meer over weten? Bekijk de webpagina Digitale inclusie op Digitale Overheid.